Popraw jakość powietrza w biurze w oszczędny sposób z PRO-CON

Popraw jakość powietrza w biurze w oszczędny sposób z PRO-CON

Wentylacja wraz z klimatyzacją przyczyniają się bezpośrednio do jakości powietrza w budynku. W związku z tym kluczowe jest zadbanie o wysoką jakość owych systemów oraz ich innowacyjność. Aby to uzyskać, warto zlecić instalację wentylacji i klimatyzacji sprawdzonej i doświadczonej firmie, która zajmie się również serwisowaniem systemów.

Wentylacja i klimatyzacja od PRO-CON —  wysoki standard i oszczędność energii

Firma PRO-CON https://www.pro-con.biz.pl/ to doświadczony lider na rynku, który wykonuje instalacje wentylacji oraz klimatyzacji na terenie całej Polski. Specjalizuje się w instalacjach HVAC (ang. Heating, Ventilation, Air Conditioning), które zapewniają komfort pracownikom biur oraz innych firm. Owe instalacje HVAC to jeden z najlepszych dostępnych na rynku systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Poprawiają one jakość powietrza w budynku, a przy tym pozwalają zaoszczędzić energię. Większa efektywność energetyczna wraz z niższymi rachunkami to niewątpliwa zaleta, którą dzięki PRO-CON można uzyskać w rozsądnej cenie.

System HVAC to przemyślane rozwiązanie, dostosowane do specyfiki budynku, które odpowiada za wymianę powietrza wewnątrz obiektu. Instalacja doprowadza czyste powietrze do pomieszczeń i usuwa z nich powietrze zanieczyszczone, a przy okazji reguluje poziom temperatury i wilgotności. Taka cyrkulacja powietrza niweluje duchotę, która przyczynia się do uczucia senności przebywających w budynku osób. Warto przy tym wspomnieć, że niewłaściwa wymiana powietrza w budynku może przyczyniać się również do nasilenia objawów alergicznych, a nawet zawilgocenia ścian, które prowadzą do rozwoju grzybów i pleśni. Instalacja systemu HVAC niweluje jednak te problemy, dzięki czemu alergicy mogą spokojnie zająć się pracą. W budynku nie ma przy tym problemów z nadmierną wilgocią. 

Optymalnie zarządzany system HVAC  nie wpływa przy tym negatywnie na środowisko — wręcz przeciwnie: przynosi wiele korzyści, ponieważ zwiększa wydajność energetyczną i obniża koszty eksploatacji. Warto przy tym wspomnieć, że część energii może zostać powtórnie wykorzystana — choćby do ogrzania budynku. Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał systemu, należy zadbać o jego odpowiednią i zgodną z normami i zasadami bezpieczeństwa instalację i doskonałą jakość poszczególnych komponentów. Dobrze jest przy tym pamiętać o regularnym serwisie wentylacji i klimatyzacji, który zagwarantuje odpowiednio chłodne/ciepłe, zdrowe i czyste powietrze w biurze.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmą PRO-CON?

Decydując się na instalację innowacyjnego systemu HVAC warto zlecić jego montaż sprawdzonej i doświadczonej firmie, takiej jak np. PRO-CON. Firma od 12 lat dostarcza inwestorom wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnych cenach, kładąc szczególny nacisk na energooszczędność. Nad montażem i wykonaniem poszczególnych instalacji nadzór sprawuje uprawniony Kierownik Robót, który dba o zgodność realizacji z projektem oraz Prawem Budowlanym. Dzięki temu realizacja jest wykonywana zawsze bezpiecznie oraz zgodnie z obowiązującymi procedurami HSSE.

Nawiązana współpraca z firmą PRO-CON nie kończy się jednak na samej instalacji. Profesjonalny zespół  zapewnia również klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a na etapie eksploatacji instalacji firma służy szybkim rozwiązywaniem problemów. Warto przy tym wspomnieć, że PRO-CON dba o wysoką jakość świadczonych usług, a każdą realizację dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta.

Dodaj komentarz