Praktyczne rozwiązania na wyciągnięcie ręki: jak ccFOUND ułatwia znalezienie odpowiedzi na Twoje konkretne problemy

Praktyczne rozwiązania na wyciągnięcie ręki: jak ccFOUND ułatwia znalezienie odpowiedzi na Twoje konkretne problemy

Jak często masz problem ze znalezieniem w internecie odpowiedzi na swoje pytania? Zgadujemy, że za często. Sieć to prawdziwa kopalnia wiedzy — ale żeby znaleźć w niej żyłę złota (czyli naprawdę wartościowe treści), trzeba się czasem napocić. Rozwiązaniem może być ccFOUND — pierwsza na świecie „wyszukiwarka umysłów”.

ccFOUND — Uber dla wiedzy

ccFOUND to wciąż jeszcze świeży projekt e-learningowy, rozpoczęty przez polskiego inwestora — Piotra Michalaka. Z założenia ma on być wyjątkową przestrzenią, która łączy funkcjonalności klasycznych platform z kursami online, portali Q&A oraz serwisów społecznościowych, tworząc w rezultacie… coś na kształt Ubera, ale dla osób szukających najkrótszej drogi do wartościowej wiedzy. I odpowiedzi na trapiące je pytania.

 

ccFOUND pozwala w każdej chwili zasięgnąć porady ekspertów z całego globu w interesujących Cię dziedzinach — od polityki i ekonomii po psychologię. Nie chcesz się przebijać przez kolejne artykuły proponowane przez Google’a, które zaledwie krążą wokół Twojego problemu? Zależy Ci na tym, aby na Twoje pytania odpowiadali prawdziwi eksperci, a nie anonimowi internauci? ccFOUND może być platformą stworzoną właśnie dla Ciebie. Czekającą zawsze pod ręką (na stronie ccfound.com/pl) wyszukiwarką umysłów, pozbawioną granic geograficznych i językowych.

Skąd ccFOUND wie, jak wskazać Ci drogę do wiedzy?

Chyba najmocniejszą stroną ccFOUND — przynajmniej dla osób szukających rozwiązań dla swoich problemów — jest to, że ta platforma… naprawdę wie, gdzie szukać odpowiedzi! A jak to robi?

 

Po pierwsze — dzięki banalnemu na pierwszy rzut oka, ale niezwykle skutecznemu systemowi tagów. Publikując na platformie wpis ze swoim pytaniem możesz go oznaczyć słowami kluczowymi, które najlepiej opisują to, czego dotyczy problem. Ekspertom, którzy także interesują się tymi dziedzinami — i wiedzą o nich wszystko! — Twoje pytanie szybko pojawi się przed oczami, na ich feedzie. Proste i skuteczne, prawda?

 

Po drugie — ccFOUND daje każdemu użytkownikowi możliwość oceniania odpowiedzi i wpisów ekspertów. Co to znaczy? A to, że szybko możemy oddzielić prawdziwych znawców od tych, którzy tylko ich udają. I przy okazji pomagamy innym poszukiwaczom wiedzy oraz… wspieramy najbardziej pomocnych autorów w budowaniu ich marki.

I wreszcie — platforma zwiększa Twoje szanse na znalezienie rzetelnych źródeł wiedzy w najbardziej oczywisty sposób. Oferując Ci na wyciągnięcie ręki kontakt z ekspertami z całego świata! Dzięki systemowi tłumaczenia maszynowego wszystkie wpisy — zarówno te z pytaniami, jak i odpowiedziami, przeczytasz po polsku. Czy to rewolucja w walce z barierami językowymi? Wygląda na to, że tak!

Dodaj komentarz