Sonic 2: Szybki jak błyskawica – film, który warto obejrzeć

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – film, który warto obejrzeć

Sonic powraca! Jeśli czekasz na kontynuację przygód niebieskiego jeża, mamy doskonałą wiadomość! Film Sonic 2: Szybki jak błyskawica lada moment ma swoją premierę. Wygodnie obejrzysz go za pośrednictwem platformy https://upvod.pl/filmy/sonic-2-szybki-jak-blyskawica/. Z naszego artykułu dowiesz się natomiast, dlaczego jest to godny uwagi film.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – film, który warto obejrzeć

Jeśli obejrzałeś pierwszą część przygód Sonica, bohaterskiego niebieskiego jeża posiadającego niebywałe zdolności, doskonale wiesz, że jest to wspaniała produkcja. Jeśli natomiast jeszcze nie dane było Ci zmierzyć się z tym sympatycznym bohaterem, powinieneś szybko nadrobić zaległości, ponieważ kolejna część opowieści o Sonicu debiutuje w Polsce 22 kwietnia 2022 roku. Pierwszym film, który ukazał się w 2020 roku według prognoz miał okazać się całkowitą klapą. Wbrew nieprzychylnym rokowaniom stał się jednak prawdziwym hitem, który przyniósł producentom zyski w kwocie ponad 300 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że szybko otrzymaliśmy informację o tym, że ruszają prace nad kolejną częścią przygód znanego z kultowej gry jeża. Czego dotyczy film? Dlaczego i gdzie warto go obejrzeć?

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – o czym jest ten film?

Film o przygodach niebieskiego jeża już od początku cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności – głównie ze względu na fakt, że inspiracją do jego stworzenia była znana wielu osobom kultowa gra. Intrygująca jest również forma, na jaką postawili producenci. Uznali bowiem, że historia zostanie opowiedziana za pomocą filmu aktorskiego z elementami animacji. Czego dotyczy sama fabuła? 

Film opowiada o tytułowym Sonicu, czyli jeżu, który potrafi niezwykle szybko się poruszać. Główny bohater osiedla się w Green Hills i postanawia pokazać światu, jak wiele jest w stanie osiągnąć jako bohater. Doskonałą okazję do tego stwarza znany już z pierwszej części dr Robotnik, który łączy siły z kolczatką o imieniu Knuckles. Ich celem staje się magiczny szmaragd, który daje niezwykłą moc umożliwiającą zniszczenie świata. Misją Sonica staje się więc powstrzymanie złoczyńców i ocalenie ludzkości przed zagładą.

Gdzie obejrzeć Sonic 2?

Film Sonic 2: Szybki jak błyskawica 22 kwietnia 2022 roku trafia do kin. Nie oznacza to jednak, że musimy ruszać się z domu, by poznać kolejne bohaterskie czyny Sonica. Produkcję obejrzymy również na platformach streamingowych takich jak upvod.pl. Dzięki temu film możemy obejrzeć w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Witryna ta umożliwia również obejrzenie wielu innych ciekawych produkcji, dlatego odwiedź ją już teraz!

Dodaj komentarz