4FUN APP – twórz program telewizyjny

4FUN APP – twórz program telewizyjny

Jest to jedna z aplikacji typu second screen z jakimi głównie możemy spotkać się w grach na konsole i PC. Dzięki 4FUN APP mamy realny wpływ na tworzenie treści jakie pokazywane są w jednej ze stacji – 4FUN.TV, 4FUN.TV HITS, 4FUN.TV FIT&DANCE. Znajdziemy ją w App Store oraz Google Play.

Za pomocą aplikacji nagrać możemy zapowiedź ulubionego teledysku. Najlepsze zostaną pokazane w 4fun.tv. Mamy na to 20 sekund. Od niedawna można można również zadedykować utwór bliskiej nam osobie. Teledyski wyświetlane są od poniedziałku do piątku o godzinie 21. Na ekranie zostanie wyświetlony nasz krótki tekścik oraz dla kogo jest on dedykowany.

Dla odważny w aplikacji znajdziemy także opcję wysłania swojego selfie lub innego zdjęcia, które zostanie wyświetlone w blokach teledysków od poniedziałku do piątku o godzinie 15 i 17, w sobotę i niedzielę o 14 i 22.

Do wybrany kawałków przygotowano także karaoke. Fani stacji 4fun.tv mogą oceniać wszystkie klipy lub brać udział w dyskusji w czacie na żywo. W aplikacji można wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i wygrać cenne nagrody.

Dodaj komentarz