80 zł do wykorzystania w Chili Cinema na kilkaset filmowych klasyków

80 zł do wykorzystania w Chili Cinema na kilkaset filmowych klasyków

Legalne oglądanie filmów i seriali w Polsce jest bardzo modne (o ile tak to można nazwać) i większość osób woli wykupić dostęp do jednego serwisów. Oczywiście największym graczem na rynku jest Netflix, ale są też Showmax, czy HBO GO oraz kilka innych. Serwisy streamingowe są zdecydowanie bardziej popularne niż usługi VoD, ale te również istnieją.

Jednym z nich jest Chili Cinema, który nie zdołał się jednak przebić w naszym kraju. Nie będę tu się rozpisywał o jego wadach, czy zaletach. Serwis oferuje wypożyczanie filmów w wersji cyfrowej. Po wykupieniu dostępu możemy go trzymać w swojej bibliotece przez 28 dni. Po rozpoczęciu oglądania mamy 48 godzin na dokończenie. W przeciwnym wypadku film przepada. W serwisie znajduje się sporo pozycji i znajdziemy nawet takie, które miały swoją premierę kinową kilka tygodni temu.

Przeczytaj także: Netflix, zwykłe zauroczenie, czy już miłość i uzależnienie?

Co ważnej dostępna jest aplikacja CHILI Cinema na Androida oraz iOS. Przejdźmy jednak do meritum i kodu o wartości 80 złotych, który upoważnia do wypożyczenia filmów i seriali w Chili Cinema, ale wyłącznie tylko ze specjalnej zakładki. Znajdują się tam główne starsze film, w tym pełno klasyków jak Transporter, Człowiek z blizną, Depresja gangstera, czy Marsjanin. Jeden film kosztuje 6,90 zł.

KOD: BEMYCHILI

Sam już skorzystałem z kodu i dodaje on do naszego konta wspomniane 80 zł. Ważny jest do 30 czerwca 2018 roku. Możemy go zrealizować na tej stronie. Niestety nie można w ramach tej promocji wypożyczyć innych filmów, niż wspomniana kategoria. Aby wybrać filmy należy wejść w swój profil > MY CHILI > PROMOCYJNA KARTA PODARUNKOWA > POZNAJ TYTUŁY.

Dodaj komentarz