Akyumen Holophone z projektorem oraz dwoma systemami

Akyumen Holophone z projektorem oraz dwoma systemami

Większość newsów obecnie zajmują dwa urządzenia – Samsung Galaxy Note 7 oraz Apple iPhone 7. Co jakiś czas pojawią się też informacje o innych producentach, ale to sporadycznie. Teraz jednak poznajcie nieznanego producenta smartfonu, który próbuje skraść trochę uwagi. Produkt nazywa się Akyumen Holophone i jest jednym z najdziwniejszych jakie obecnie możemy spotkać.

Ogromny 7-calowy (nadal nazywany fabletem) Akyumen Holophone będzie dostępny od 1 września. Głównie nie jest on jeszcze zaliczany do tabletów ze względu na możliwość wykonywania połączeń i przesyłania danych.

Ale co tam 7-calowy wyświetlacz, za jego wyjątkowość odpowiada jednak mini-projektor, jakby dla kogoś sam wyświetlacz to za mało. Producent twierdzi, że projektor ma 45 lumenów jasności i może wyświetlić obraz do 100 cali całej przekątnej w rozdzielczości 720 przez 1280 pikseli.

To nie wszystko co może zaoferować Akyumen Holophone, bo do dyspozycji będą dwa systemy Android 6.0 Marshmallow oraz Windows 10 Desktop. Dla wykonywania większości podstawowych prac powinno wystarczyć – chipset Intel Cherrytrail 8300 oraz 4 GB pamięci RAM. Fablet posiada 128 GB pamięci wbudowanej oraz slot na karty pamięci.

Akyumen Holophone jest teraz dostępny (a raczej był) w przedsprzedaży ze strony internetowej producenta. Podstawowy pakiet będzie kosztował 750 dolarów, a za 950 dolary otrzymamy pakiet, który zawiera wiele akcesoriów, takich jak głośnik Bluetooth, podstawka do ładowania, a także kontroler gier.

Źródło: Akyumen

Dodaj komentarz