Alcatel Idol 4 Pro z Windows 10 Mobile dostępny w Europie

Alcatel Idol 4 Pro z Windows 10 Mobile dostępny w Europie

Windows Phone swego czasu zyskał bardzo dużą popularność na naszym kontynencie i było to widać m. in. na polskich ulicach. Często można było spotkać osobę, która posiadała smartfon z platformą od Microsoftu i wydawało się, że nie skończy ona w tak okrutny sposób, znikając praktycznie całkowicie z rynku. Obecnie niewielu producentów decyduje się na wydawanie swoich urządzeń z Windows Phone. Kiedyś najbardziej znanymi telefonami, które występowały z Androidem i Windowsem były HTC.

Mimo tak marnych wyników, Alcatel decyduje się właśnie na wydanie smartfonu z systemem Windows 10 Mobile. Pojawi się on wyłącznie w Europie. Alcatel Idol 4 Pro, który jest w zasadzie zmienionym, ubiegłorocznym modelem Idol 4 zadebiutuje na naszym kontynencie. Pod względem specyfikacji nic nie zostaje zmienione i wewnątrz znajdziemy stary chipset Snapdragon 820. Oprócz tego 4 GB pamięci RAM i 64 GB pojemności. Z tyłu znajduje się 21-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselowy przedni aparat do selfie.

Urządzenie będzie wysyłane od 28 lipca, a już teraz można je zamówić z Microsoft Store w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Kosztuje on odpowiednio 479,99 euro i 419,99 funtów.

Dodaj komentarz