AmpMe – zsynchronizuj głośniki smartfonów i zacznij imprezę!

AmpMe – zsynchronizuj głośniki smartfonów i zacznij imprezę!

AmpMe to aplikacja, która pozwala na odtwarzanie jednej piosenki na kilku urządzeniach przenośnych jak smartfon czy tablet. Synchronizować możemy urządzenia, które znajdują się oczywiście w jednym pomieszczeniu. W przypadku braku innego sprzętu grającego jest to świetne rozwiązanie. AmpMe znajdziemy w Google Play oraz App Store.

W smartfonach Samsunga taka funkcja pojawiła się już wcześniej w modelu Galaxy S4. Jednak nie sprawdziła się ona w praktyce, ponieważ można było ją wykorzystać wyłącznie na wspomnianych modelach. AmpMe jest inne, bo łączyć ze sobą możemy różne modele smartfonów i tabletów.

Krok po kroku wyjaśnię jak utworzyć własny system audio.

Na początku pobieramy aplikację AmpMe z Google Play lub App Store. Jedno urządzenie musimy ustawić jako główne. Zatem klikamy na Start a new party. W tym urządzeniu będziemy kontrolować dołączających użytkowników i to co ma lecieć.
Następnie musimy ustalić skąd ma być odtwarzana muzyka, czy będzie to biblioteka czy SoundCloud.
W tym punkcie zostaje ustalony kod dzięki, któremu znajomi będą mogli dołączyć do sesji. Każde urządzenie musi mieć połączenie z siecią. Najlepiej jeżeli będą one pracowały w jednej sieci Wi-Fi.
Teraz Twoi znajomi muszą dołączyć wpisując identyfikator.
Następnie musimy obniżyć głośność urządzenia do 25 % i zbliżyć do głównego źródła piosenki. AmpMe to inteligentne narzędzie, które przeanalizuje i zsynchronizuje dźwięk, aby nie było opóźnień.
Powtórz poprzedni krok dla każdego urządzenia. Zawsze możesz synchronizować każde z nich za pomocą przycisku SYNC. Od teraz możesz stworzyć fajny efekt wspólnie ze znajomymi i odtwarzać ulubione kawałki.

Dodaj komentarz