Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 i Galaxy S7 edge już w Polsce

Android 7.0 Nougat dla Galaxy S7 i Galaxy S7 edge już w Polsce

Android 7.0 Nougat jest już na rynku od końca sierpnia zeszłego roku, a większość flagowych jednostek, które kwalifikują się do aktualizacji jeszcze jej nie otrzymało. Jednym ze smartfonów, który powoli zaczął otrzymywać możliwość aktualizacji jest Samsung Galaxy S7 i S7 edge. Większość urządzeń w np. w USA (w tym telefony od operatorów) otrzymało już najnowszą wersję systemu Google. Na szczęście sytuacja zmienia się również na Starym Kontynencie i wiele odblokowanych, ale także tych zakupionych u operatorów Galaxy S7 i Galaxcy S7 edge otrzymuje Android 7.0 Nougat. Dotyczy to m. in. Belgii, Niemczech, Holandii, czy przede wszystkim Polski.

U nas aktualizację otrzymały jednostki zakupione na wolnym rynku oraz w sieci T-mobile. Nie wiadomo jak obecnie wygląda to w przypadku sieci Play, czy Orange. Wiemy natomiast, że w Orange wprowadzono Wi-Fi Calling i ociąganie się z aktualizacją może właśnie być tego przyczyną, aby dostarczyć usługę wraz z nową wersją oprogramowania. Paczka aktualizacji Android 7.0 Nougat waży około 1.3 GB.

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś komunikatu o możliwości aktualizacji do Androida Nougat możesz zawsze to sprawdzić przechodząc do Ustawień -> O urządzeniu -> Pobierz aktualizacje.

Dodaj komentarz