Aplikacja Premier League. Gratka dla graczy Fantasy Premier League

Aplikacja Premier League. Gratka dla graczy Fantasy Premier League

Miniony weekend stał pod znakiem rozpoczynającego się sezony Premier League i każdy fan piłki nożnej zapewne śledził zmagania na angielskich boiskach. Kilka tygodni wcześniej pojawiła się również oficjalna aplikacja Premier League, którą docenia zwłaszcza gracze Fantasy oraz kibice poszczególnych klubów, którzy nie mogą oglądać zmagań swoich ulubieńców. Możemy ją pobrać z Google Play oraz App Store.

Aplikacja oferuje możliwość zarządzania drużyną w Fantasy Premier League co jest najlepszą informacją, ponieważ wcześniej opcja ta była dostępna wyłącznie w płatnej wersji. Znajdziemy w niej również statystyki każdej drużyny czy zawodnika. Oprócz tego przeczytamy wszelkie wiadomości na temat transferów, kontuzji i wszystkie co związane z każdym klubem z Premier League, Championship oraz rozgrywkami młodzieżowymi.

Oczywiście nie może zabraknąć też tabel i wyników każdej kolejki wraz ze strzelcami, asystentami oraz wszelkimi statystykami z każdego meczu. Dodatkowo na początku możemy wybrać swoją ulubioną drużynę, o której chcemy otrzymywać powiadomienia. Przed każdym meczem otrzymamy oficjalne składy, a w jego powiadomienia o golach, przerwie czy końcu spotkania.

Dodaj komentarz