Aplikacja Przegląd Sportowy dla stałych czytelników

Aplikacja Przegląd Sportowy dla stałych czytelników

Przegląd Sportowy to najbardziej poczytna gazeta w Polsce, ale jak wszyscy wiemy wydania papierowe czasopism, dzienników czy książek mają swoje lata świetności już za sobą. Dlatego i tą gazetę znajdziemy również w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne, w szczególności oczywiście na tablety. Aplikację, w której wykupimy prenumeratę dziennika znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Wydania w wersji elektronicznej są znacznie tańsze, a ceny za poszczególną ilość egzemplarzy przedstawia się następująco:

1 tydzień za 7,69 PLN (jedno wydanie za 1,28 PLN) 1 miesiąc za 29,99 PLN (jedno wydanie za 1,11 PLN) 3 miesiące za 79,99 PLN (jedno wydanie za 1,03 PLN) 12 miesięcy za 299,99 PLN (jedno wydanie za 0,99 PLN)

Każdy numer Przeglądu Sportowego jest dostępny przez kolejne 30 dni. Samego magazynu raczej fanom sportu nie trzeba przeznaczać, warto jednak zaznaczyć, że po kilku latach posuchy znów pojawiają się w nim ciekawe artykuły, felietony i wywiady.

Wcześniejsze numery można przeglądać w archiwum, zaś najnowsze pojawiają się w intuicyjnych zakładkach. Podczas czytania mamy również podgląd na pozostałe strony gazety pomiędzy, którymi możemy z łatwością wybierać.

Dodaj komentarz