Asus ZenPouch, czyli wodoodporna torba na prawie każdym telefonie

Asus ZenPouch, czyli wodoodporna torba na prawie każdym telefonie

Jak być może wiecie, marka Asus Zen to nie tylko smartfony (ZenFone), ale również tablety (ZenPad), smartwatch’e (ZenWatch), a nawet przenośne ładowarki (ZenPower). W tym tygodniu, Asus ogłosił kolejny produkt Zen: ZenPouch – wodoodporny pokrowiec przeznaczony dla smartfonów każdej marki.

ZenPouch jest wykonany z nylonu i TPU (termoplastyczny poliuretan) i posiada certyfikat IPX8, co oznacza, że może on chronić smartfon przez nieograniczoną ilość czasu w warunkach dużej wilgotności lub pod wodą (choć nie jest to wskazane, aby przebywać więcej niż 1 metr pod woda). Woreczek posiada przednią,krystalicznie czysta szybkę, co pozwala obsługiwać ekran dotykowy telefonu, natomiast kamery tylne nie są zakryte – dzięki czemu można robić zdjęcia i wideo pod wodą. W ZenPouch jest również kieszonka na karty lub dokumenty. Posiada też pasek na ramię oraz haczyk do zawieszenia gdziekolwiek. ZenPouch może się przydać w różnych sytuacjach, takich jak na basenie, podczas żeglugi lub po prostu wannie.

Asus zapowiada, że ZenPouch jest kompatybilne ze smartfonami o przekątnej ekranu do 5.5 cala, ale zmieścimy w nim urządzenie o wymiarach 185 x 90 x 12 mm jak np. Galaxy Note 5.Oczywiście, to nie jest nic nowego. Istnieje już wiele podobnych woreczków wodoodpornych, ale jest to chyba pierwszy przypadek, kiedy tego typu akcesoria stworzył producent smartfonów. Asus ZenPouch jest dostępny w kolorze czarnym lub żółtym. Na razie nie wiemy ile będzie kosztował oraz na jakich rynkach będzie dostępny.

Źródło: Asus

Dodaj komentarz