Cena Galaxy Note 7 w Wielkiej Brytanii. Przedsprzedaż od 16 sierpnia

Cena Galaxy Note 7 w Wielkiej Brytanii. Przedsprzedaż od 16 sierpnia

Wczoraj odbyła się oficjalna prezentacja najnowszego fabletu Samsunga, czyli Galaxy Note 7. Do końca nie było jasne gdzie i kiedy będzie on dostępny w sprzedaży za pośrednictwem oficjalnych kanałów. Wimy już, że dziś w USA ruszyła przedsprzedaż najnowszego flagowego produktu koreańskiego producenta, a do regularnej sprzedaży trafi on 19 sierpnia. Co jednak z Europą, która nas najbardziej interesuje?

Inaczej niż w przypadku, choćby ostatniej serii Galaxy S7, Note 7 nie będzie dostępny w tym samym czasie co w Stanach Zjednoczonych. Na Starym Kontynencie przedsprzedaży ruszy 16 sierpnia, a do ogólnej sprzedaży Galaxy Note7 ma trafić 2 września. Nie wiadomo z czego wynika dwutygodniowe opóźnienie, jednak warto przypomnieć, że jego poprzednik w ogóle nie był dostępny w Europie. Zamiast Note 5 pojawił się Samsung Galaxy S6+.

Jeden z brytyjskich sklepów ujawnił cenę za Galaxy Note 7 w naszym regionie i wyniesie ona £ 699, czyli około 3600 zł.

Przy zakupie Galaxy Note 7 w USA dodatkowo można zyskać opaskę Gear Fit2 oraz kartę microSD 256 GB. W Wielkiej Brytanii dodatkami będą nowy zestaw Gear VR oraz karta pamięci o takiej samej pojemności, choć nie jest to jeszcze potwierdzone.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz