Ceramiczny OnePlus 5 może pojawić się w 2017 roku. Pominięcie nazwy OnePlus 4

Ceramiczny OnePlus 5 może pojawić się w 2017 roku. Pominięcie nazwy OnePlus 4

Zaledwie kilka dni temu pojawiła się ulepszona wersja OnePlus 3, czyli 3T, a od pewnego momentu w sieci możemy zobaczyć nowe plotki na temat przyszłorocznego, flagowego modelu. Jak można był się spodziewać następcą może być OnePlus 4, ale według najnowszych doniesień w 2017 roku zobaczymy OnePlus 5. Powodem takiej decyzji ma być to, że w Chinach cyfra “4” jest uważana za pechową.

Oprócz przeskoku w nazewnictwie, OnePlus 5 ma mięc ceramiczną obudowę, wykonaną przez tych samych ludzi, którzy zajęli się stworzeniem obudowy dla Xiaomi Mi Mix. Już wcześniej mogliśmy zauważyć ceramiczną obudowę z wykończeniami z cyrkonii w limitowanej edycji OnePlus X.

BK Electronics, które jest właścicielem marki OnePlus, vivo i Oppo zastosowało już wcześniej “manewr” z pominięciem czwórki w nazewnictwie. Chodzi o modele vivo V3 oraz V5.

Według spekulacji przyszłoroczny flagowiec OnePlus będzie napędzany przez chipset Snapdragon 835 oraz 6 GB pamięci RAM. Będzie on najprawdopodobniej posiadał 5.5-calowy ekran AMOLED. Premira OnePlsu 5 może odbyć się w drugim kwartale 2017 roku.

Źródło: PhoneRadar

Dodaj komentarz