Chuck Norris z własną grą na 77. rocznicę urodzin

Chuck Norris z własną grą na 77. rocznicę urodzin

Jeśli coś jest niewykonalne lub zupełnie abstrakcyjne i niedorzeczne, to możemy mieć pewność, że pewien kultowy aktor wykona to sto razy lepiej, szybciej i w niewyobrażalnym stylu. Jest nim oczywiście Chuck Norris, a więc postać dobrze znana ze starych produkcji oraz bohater dowcipów, które królowały w szkole oraz na wszystkich imprezach kilka lat temu. Teraz możemy zobaczyć grę z Chuckiem, która dostępna będzie na urządzenia mobilne, gdzie będzie on oczywiście głównym bohaterem.

Tytuł pojawi się na iOS i Androida pod koniec kwietnia i będzie się nazywać “Nonstop Chuck Norris”. W rzeczywistości nie będziemy sterować postacią, a będziemy jego pomocnikiem, co jest oczywiście zaszczytem. “Strażnikowi Teksasu” będziemy musieli pomóc pokonywać złe postacie, które staną mu na drodze. Przechodząc kolejne poziomy będziemy odblokowywać nowe ciosy, zbierać punkty, a poza tym pojawiać będą się żarty oraz fakty o Chucku Norrisie.

Deweloper flaregames ma w swoim dorobku również grę “Nonstop Knight”, a więc kolejną, która związana jest z kultowym serialem z lat dzieciństwa wielu z nas.

Dodaj komentarz