Cieńszy Apple Watch następnej generacji zostanie ogłoszony w czerwcu

Cieńszy Apple Watch następnej generacji zostanie ogłoszony w czerwcu

Analitycy prześcigają się w donoszeniu najświeższych i najbardziej unikatowych informacji na temat największy firm i ich produktów. Na pewno jedną z takich firm jest spółka Apple i jej urządzenia. W sieci pojawiają się spekulacje na temat tegorocznej generacji iPhone’ów oraz kolejnych, które zostaną zaprezentowane w kolejnych latach.

Wydaje się, że najbliżej nam jednak do premiery Apple Watch, która prawdopodobnie odbędzie się podczas WWDC w czerwcu. Jeden z analityków, który rzadko się myli – Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple Watch 2 nie będzie się różnił wyglądem od swojego poprzednika. W nowym zegarku jedynie wydajność sprzętu oraz baterii zostanie poprawiona względem obecnej generacji.

Sprzeczne informacje przedstawia analityk Brian White z Drexel Hamilton, który twierdzi, że nowy Apple Watch będzie od 20 do 40 procent cieńszy niż ten z ubiegłego roku.

Co do daty premiery również w sieci znajdujemy sprzeczne informacje. Jedne plotki mówią właśnie o czerwcu, inne o wrześniu i premierze obok iPhone’ów nowej generacji. Podobno tajwańska firma Quanta Computers, która produkuje zegarki na zamówienie Apple przygotowuje wysyłkę urządzeń an trzeci kwartał tego roku, czyli lipiec-wrzesień.

Bardzo prawdopodobna wydaje się opcja prezentacji nowego Apple Watch podczas WWDC, a wprowadzenie go do sprzedaży właśnie we wrześniu.

Dodaj komentarz