Disney Magic Timer – znakomity licznik dla dzieci

Disney Magic Timer – znakomity licznik dla dzieci

Chyba każdy z rodziców wie jak ważne jest nauczenie dziecka od małego regularnego i porządnego mycia zębów. Jedną z form jest zabawa, a taką na pewno zapewni Disney Magic Timer. Aplikację z bohaterami Disney oraz Marvela znajdziemy w Google Play oraz App Store. Współtwórcą aplikacji jest znany producent akcesoriów dentystycznych Oral-B.

W aplikacji znajdziemy licznik, który jest ustawiony na 2 minuty mycia zębów przez dziecko. Podczas odliczania wyświetlana jest animacja, która odkrywa obrazek. Po zakończonym myciu nasza pociecha otrzymuje naklejkę do albumu. Z Disney Magic Timer można skorzystać 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

Znajdziemy również kalendarz na którym pojawiają się gwiazdki za każdy dzień.

W aplikacji możemy zeskanować produkty ze specjalnej serii Oral-B dla dzieci jednak nie jest to koniecznością do działania aplikacji. Możemy również utworzyć większą ilość profili dla kilkoro dzieci.

Bohaterowie komiksów i bajek jakich znajdziemy w aplikacji:

Kubuś Puchatek Myszka Miki Minnie Mouse Jake z Jake i piraci z Nibylandii James P. “Sulley” Sullivan(Potwory i Spółka) Bella Lightning McQueen Arielka Dusty (Samoloty) Kopciuszek Dzwoneczek Roszpunka Thor Iron Man Hulk Kapitan Ameryka

Aplikacja Disney Magic Timer jest wyłącznie w języku angielskim. Najlepiej sprawdzi się zapewne na tablecie gdyż animacja będzie bardziej widoczna.

Dodaj komentarz