Emporio Armani prezentuje swoje pierwsze hybrydowe inteligentne zegarki

Emporio Armani prezentuje swoje pierwsze hybrydowe inteligentne zegarki

Emporio Armani, włoski dom mody, zdecydował się wejść do branży smartwatchy i pierwsze zegarki z kolekcji będą nosić nazwę Emporio Armani Connected. Obejmuje ona kilka hybrydowych zegarków, które mogą być zsynchronizowane ze smartfonem za pomocą Bluetooth.

Ponadto posiadają one baterie kwarcowe, co oznacza, że będzie można z nich korzystać przez dłuższy czas bez konieczności ich ładowania. Smartwatch od Emporio Armani jest w stanie zapewnić użytkownikom dodatkowe funkcje jak śledzenie snu (automatyczne monitorowanie snu), alarm, znalezienie zgubionego urządzenia, jak i również dyskretne powiadomienia. Te hybrydowe zegarki pozwalają także użytkownikom kontrolować swoją muzykę i bezprzewodowo wykonywać zdjęcia na swoich smartfonach.

EA zapewnia również automatyczną zmianę czasu podczas podróży pomiędzy różnymi strefami czasowymi. Linia Emporio Armani Connected jest już dostępna w sprzedaży w wybranych butikach oraz w Internecie. Zegarki dostępne są w różnych kolorach jak czarny, brązowy czy różowy. Dostępne są również dwie wersje – ze skórzanym paskiem oraz ze stalową bransoletą.

Podobno Emporio Armani planuje również wprowadzenie w przyszłym roku smartwatchy z prawdziwego zdarzenia z wyświetlaczami.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz