Etui dla Apple iPad Air 3 sugeruje, że może mieć 4 głośniki oraz Smart-Connector

Etui dla Apple iPad Air 3 sugeruje, że może mieć 4 głośniki oraz Smart-Connector

W marcu spodziewamy się wiosennej konferencji Apple, na której ma zostać zaprezentowany m. in. Apple iPad Air 3. Oczekiwane są również dwa inne urządzenia, a mianowicie Apple Watch drugiej generacji i 4-calowy iPhone. Co do wszystkich tych produktów nie ma jednoznacznych informacji i nie wiadomo czego możemy się spodziewać.

Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje, które mogą wskazywać na prezentację nowego tabletu od Apple w marcu. Na stronie internetowego sklepu Alibaba pojawiło się etui, które rzekomo przeznaczone jest dla iPada Air 3. Na zdjęciu można dostrzec, że posiada otwory na 4 głośniki umieszczone na rogach urządzenia. Zupełnie podobnie do 12.9-calowego iPada Pro. Zauważyć można także otwór na Smart Connector, które pozwala na podłączenie zewnętrznej fizycznej klawiatury lub innych akcesoriów.

Inną nowością jest otwór na lampę LED zaraz obok aparatu, o czym można było przeczytać już wcześniej. Zaskakiwać może brak 3,5 mm gniazda na słuchawki.

Przeczytaj także: Apple 42. państwem na świecie w zeszłym roku

Apple iPad Air 3 będzie najprawdopodobniej 9.7-calowym tabletem. Mówi się o 4 GB pamięci RAM i najnowszym układzie A9X SoC, który zasila również iPada Pro. Ma także obsługiwać Apple Pencil.

Źródło: tablet-news.com

Dodaj komentarz