Etui dla iPhone 8 w masowej produkcji. Porównanie z iPhone 7 i 7 Plus

Etui dla iPhone 8 w masowej produkcji. Porównanie z iPhone 7 i 7 Plus

Plotki o iPhone 8 pojawiają się praktycznie codziennie i tak będzie przez najbliższe tygodnie. To właśnie ten model wzbudza większe zainteresowanie, niż dwa inne, które mają pojawić się obok, czyli iPhone 7s oraz 7s Plus. Przecieki, które trafiają do sieci po woli pokazują wszystkie szczegóły i funkcje, których możemy się spodziewać.

iPhone 7s i 7s Plus będą podobnie wyglądały jak ich poprzednicy z 2016 roku, a iPhone 8, który powstanie z okazji 10-lecia od powstania pierwszego smartfonu Apple będzie zupełnie inny. Jego wyświetlacz ma zająć całą powierzchnię przedniego panelu, a z tyłu znajdą się dwa aparaty ustawione pionowo.

Pojawiło się już kilka przecieków, które pokrywają się ze sobą w mniejszym lub w większym stopniu. Teraz możemy zobaczyć zdjęcia etui, które przeznaczone są dla iPhone 8. Widzimy właśnie nietypowe ustawienie aparatów oraz brak wycięcia na skaner linii papilarnych. Oznaczałoby to, że zostanie on umieszczony bezpośrednio pod ekranem, ze względu na brak przycisku Home. Benjamin Geskin ujawnia, że zdjęcia przedstawiają etui, które podobno weszły już do masowej produkcji, a więc mogą wskazywać ostateczny wygląd jubileuszowego modelu.

Mamy też porównanie do iPhone 7 i 7 Plus. Wyraźnie widać, że będzie to pośredni model, który będzie nieco wyższy od iPhone 7, ale również węższy.

Źródło: @VenyaGeskin1, PA

Dodaj komentarz