Galaxy Note 6 może posiadać 5.8-calowy zakrzywiony ekran i baterię 4000 mAh

Galaxy Note 6 może posiadać 5.8-calowy zakrzywiony ekran i baterię 4000 mAh

Od kilku tygodni, kiedy opadł już kurz po premierze flagowych Galaxy S7 i S7 edge, zaczęły pojawiać się plotki na temat kolejnego ważnego produktu Samsunga, czyli Galaxy Note 6. Wiadomo, że większość z nich nie będzie pokrywała się z prawdą, ale niektóre z nich mogą rzeczywiście wskazywać co zobaczymy być może lipcu lub sierpniu tego roku.

Nowe doniesienia z portalu GSMHelpdesk mówią o tym, że Koreańczycy pracują nad dwoma wersjami Note 6 z płaskim oraz zakrzywionym wyświetlaczem. Nie wiadomo jednak, która ostatecznie trafi do sprzedaży. Nowy phablet Samsunga ma posiadać 5.8 calowy ekran o rozdzielczości Quad HD. Oczywiście byłby urządzenie byłoby naturalnym następcą Note 5 oraz Galaxy S6+.

Źródło mówi również o pojemnej baterii 4000 mAh. Może to się okazać prawdą, ponieważ Samsung nie miałby problemu upchać tak dużej baterii w Note 6. Wiemy też, że Galaxy S7 i S7 edge są grubsze od swoich poprzedników właśnie poprzez większą pojemność baterii.

Inne plotki mówią także, że Galaxy Note 6 będzie zasilany przez Exynos 8890 i Snapdragon 823 (dwie wersje), 6 GB pamięci RAM, a jego pojemność wyniesie 32 GB. Jedna z nich twierdziła również, że phablet będzie posiadał skaner tęczówki.

Źródło: GSMhelpdesk

Dodaj komentarz