Galaxy Note 7 oraz S Pen na zdjęciu. Rysik może działać pod wodą

Galaxy Note 7 oraz S Pen na zdjęciu. Rysik może działać pod wodą

Dziś mamy okazję po raz kolejny spotkać się z przeciekiem na temat Samsunga Galaxy Note 7. Tym razem pochodzi ona z Wietnamu, gdzie Samsung ma swoje fabryki i według różnych źródeł to właśnie modele SM-N930A dl AT&T czy SM-N930P dla Sprint, czyli amerykańskich operatorów będą produkowane w tym kraju. Duże jest prawdopodobieństwo, że nie jest to tylko zwyczajny render, a zdjęcie przedstawiające fablet od Koreańskiego producenta.

Możemy na nim dostrzec właściwie to o czym mówi się od dawna. Wyraźnie widać obustronnie zakrzywiony wyświetlacz, port USB typu C, a także widoczne otwory na słuchawki oraz rysik S Pen, który również widzimy na obrazie. U góry widzimy również czujniki, które najprawdopodobniej są skanerem tęczówki.

Kolor urządzenia to znany Blue Coral, który również widzimy w przypadku rysika S Pen. Jak sugerują doniesienia S Pen otrzyma kilka nowych funkcji, a oprogramowanie zostanie bardziej zoptymalizowane pod kątem jego użyteczności. Mai Nguyen, czyli wietnamski bloger i właściciel sklepu z elektroniką, od którego pochodzi ta grafika, sugeruje, że S Pen może pozwolić na swobodne pisanie również pod wodą. Jak się powszechnie oczekuje, Galaxy Note 7 ma być wodoodporny, więc jest to wysoce prawdopodobne. Bardzo ciekawą rzeczą jest to, w jaki sposób Samsungowi udało się uczynić go szczelnym mimo głębokiego otworu na rysik.

Źródło: @evleaks, Mai Nguyên

Dodaj komentarz