Hill Climb Racing 2 do pobrania z Google Play

Hill Climb Racing 2 do pobrania z Google Play

https://www.youtube.com/watch?v=zYvazC2CBi4

Zgodnie z oczekiwaniami Fingersoft wydało właśnie sequel swojego mobilnego hitu Hill Climb. Gra jest już dostępna dla urządzeń z systemem Android, a wersja dla iOS jest w fazie prac i pojawi się w App Store w grudniu. Hill Climb Racing 2 posiada 30 unikalnych etapów oraz tryb multiplayer, aby móc mierzyć się ze znajomymi. Podobno tryb wieloosobowy został dodany na wniosek graczy, którzy domagali się tego od czasu pojawienia się pierwszej wersji.

Ponadto, gracze Hill Climb Racing 2 mogą rywalizować w pucharach i piąć się w rankingu, aby odblokować nowe poziomy. W trybie jednoosobowym istnieje oczywiście możliwość bezgranicznego wyścigu, znanego z poprzedniej wersji. Więcej trybów zostanie dodanych w kolejnych aktualizacjach, które będą ukazywały się co jakiś czas.

W Hill Climb Racing 2 będzie można również tuningować silniki, opony, zawieszenie, klatki wzmacniające, malowanie pojazdów oraz wiele więcej. Będzie można także spersonalizować swojego kierowcę, zmieniając mu nakrycia głowy, koszule, czy spodnie.

Hill Climb Race 2 dla Androida jest dostępny do pobrania za darmo, ale występują zakupy w aplikacji.

Dodaj komentarz