HTC 10 w przedsprzedaży w Rumunii! Sprawdź cenę

HTC 10 w przedsprzedaży w Rumunii! Sprawdź cenę

Klika dni temu pojawił się plotki dotyczące tego, że HTC będzie dostępne w 3 różnych konfiguracjach z różnymi cenami. Jedną z nich miało być 3GB RAM/ 32 GB pojemności/ Snapdragon 820. Według wcześniejszych informacji ta wersja miała kosztować 4999 juanów chińskich, czyli około 3 tysiące złotych.

Dziś dostrzeżono przedsprzedaż HTC 10 w jednym z rumuńskich sklepów internetowych, gdzie smartfon o takiej pojemności kosztuje 3 299 lei rumuńskich, czyli około 3200 zł. Dostępny jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym oraz szarym.

Widzimy również, że oferowany model ma 4 GB pamięci RAM oraz układ Snapdragon 820. Ze specyfikacji wynika również, że posiada on 5.15-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560. HTC 10 posiada także aparat 12 MP.

Cena zaskakuje, ponieważ jest to podobna cena do Galaxy S7 i o wiele wyższa niż za iPhone 6s. Telefon ma być dostępny w sprzedaży od 15 kwietnia, więc cena może ulec niewielkiej zmianie.

Myślę, że tak wysoka cena może odstraszyć potencjalnych nabywców, a byłaby to katastrofa dla HTC, ponieważ firma obecnie nie wygląda zbyt ciekawie pod względem finansowym. Na niekorzyść działa również tak późna premiera względem największych konkurentów – LG G5 i Samsunga Galaxy S7.

Źródło:QuickMobile.ro

Dodaj komentarz