HTC U na pierwszych zdjęciach. Czy to właśnie główny flagowiec na 2017 rok?

HTC U na pierwszych zdjęciach. Czy to właśnie główny flagowiec na 2017 rok?

Już od stycznia wiemy, że następcą HTC 10, czyli flagowca z ubiegłego roku nie będzie HTC 11. Ostatnio na rynku pojawił się jednak flagowy telefon HTC U Ultra, ale nie będzie to jedyny smartfon wysokiej klasy od tajwańskiego producenta na ten rok. Oczekuje się, że jeszcze w tym miesiącu możemy zobaczyć jego “brata”, który zostanie nazwany HTC U, a jego nazwa kodowa to Ocean.

Evan Blass (aka @evleaks) udostępnił post, który po raz pierwszy prawdopodobnie pokazuje pierwsze prawdziwe zdjęcie HTC U. Z przodu widzimy przycisk Home, który prawdopodobnie ma wbudowany czytnik linii papilarnych. Urządzenie posiada tylną bardzo błyszczącą tylną obudowę i jest bardzo podobne do U Ultra. Odróżnia je jednak wygląd tylnego aparatu. Szczerze to wygląda on dość dziwnie, a szczególnie bardzo oddana lampa błyskowa.

Wcześniejsze plotki mówiły, że HTC U zostanie wyposażony 5,5-calowy wyświetlacz QHD (1440 x 2560). Pod maską ma pracować najnowszy chipset Snapdragon 835 od Qualcomm wraz z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pojemności. Z tyłu ma znaleźć się aparat 12 MP, a z przodu 16 MP. HTC U ma działać na Androidzie Nougat z interfejsem Sense 9.

Dodaj komentarz