Huawei P9 Lite zauważony na stronie rumuńskiego sklepu

Huawei P9 Lite zauważony na stronie rumuńskiego sklepu

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia prasowe oraz przypuszczalnie poznać cenę Huawei P9 Lite w Holandii. Wczoraj do sieci trafił dokument z pełną specyfikacją tego telefonu, a chiński producent jeszcze nie potwierdził istnienia tego modelu.

Dziś mamy kolejny raz, kiedy to P9 Lite został zauważony na stronie europejskiego sklepu internetowego. Konkretniej chodzi o rumuński sklep Cel.ro. Cena za słuchawkę ustalona została na 1209 lei rumuńskich, co daje jakieś 1180 zł. Czyli wydaje się to prawdopodobne, bo cena z holenderskiego sklepu to 300 euro.

Również specyfikacja jest identyczna jak z wcześniejszych przecieków. Czyli P9 Lite zasilany jest przez chipset Kirin 650 i posiada 5.2-calowy wyświetlacz Full HD. Nie zgadza się jedynie ilość pamięci RAM, ponieważ z wczorajszej dokumentacji wynikało, że smartfon posiada jej 3 GB, a tu mamy jedynie 2 GB. Przestrzeń dyskowa wynosi 16 GB z możliwością rozszerzenia.

Pojemność baterii to 3 000 mAh, a tylny aparat ma 13 MP. Rumuński przeciek ujawnia również Android 6.0 Marshmallow na pokładzie, funkcjonalność dual-SIM , łączność 4G LTE oraz czytnik linii papilarnych.

Źródło: mobilissimo.ro

Dodaj komentarz