Interaktywny projekt Sony Xperia Touch dostępny w Europie

Interaktywny projekt Sony Xperia Touch dostępny w Europie

Sony Xperia Touch to interaktywny projektor, który został zaprezentowany na MWC. Urządzenie potrafi przemienić każdą powierzchnię w ekran o maksymalnych rozmiarach do 23 cali. Xperia Touch pojawia się powoli dopiero na rynku, a więc do końca nie wiadomo jak sprawuje się w praktyce. Sam pomysł jest oczywiście zacny i urządzenia tego typu mogą mieć przyszłość.

Oznacza to, że każdą powierzchnię jak chociażby stół można zamienić w ekran, który w pełni odzwierciedla nam system Android. Dobrą informacją jest to, że projektory interaktywne Sony Xperia Touch są teraz sprzedawane na Starym Kontynencie. Dzięki temu będziemy poznać opinię większej liczby osób, aby móc lepiej ocenić przydatność tego wynalazku. Niestety Xperia Touch nie należy do najtańszych rzeczy.

https://www.youtube.com/watch?v=ik11LORvt6c Można go kupić za pośrednictwem sklepu Xperia Store, a cena wynosi 1499,99 euro, a więc około 6000 złotych. Xperia Touch jest obecnie dostępny w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. W ciągu następnych miesięcy ma pojawić się w innych regionach świata.

Źródło: XperiaBlog

Dodaj komentarz