iOS 11 Beta 3 sugeruje wprowadzenie relacji na żywo z ekranu urządzenia

iOS 11 Beta 3 sugeruje wprowadzenie relacji na żywo z ekranu urządzenia

iOS 11 beta jest już oficjalnie dostępny w publicznej wersji. Każdy posiadacz kompatybilnego urządzenia może pobrać testową wersję platformy Apple i wypróbować wszystkie nowe funkcje, które zostały do tej pory wprowadzone. Publiczna wersja beta iOS 11 jest zdecydowanie bardziej stabilna i powinna pozwolić na codzienną pracę z urządzeniem. Jest też oczywiście wersja deweloperska, która jest bardziej niestabilna oraz zawiera błędy i jest przeznaczona dla programistów.

Trzecia wersja beta iOS 11 dla deweloperów pojawiła się na początku tego tygodnia. Oczywiście zawiera ona poprawki oraz zmiany, które zachodzą w interfejsie użytkownika. Pojawiła się jednak ciekaw zmiana, a mianowicie chodzi o wcześniej już wspominaną funkcję nagrywania ekranu iPhone’a czy iPada. Pojawia się także opcja “Start Broadcast”, co oczywiście oznacza możliwość rozpoczęcia transmisji bezpośrednio z ekranu urządzenia. Nadal występuje informacja o nagrywaniu ekranu, ale wygląda na to, że Apple planuje wprowadzenie funkcji strumieniowania obrazu natywnie.

Nie wiadomo do końca co to może oznaczać. Być może pozwoli to na streamowanie gier bezpośrednio na Twitch czy YouTube Gaming. Może też to oznaczać, że Apple chce uruchomić własną platformę do nadawania na żywo. Jednak rynek jest na tyle przesycony, że druga opcja nie wchodzi w grę.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz