iPhone 8, 7s, 7s Plus na rodzinnej fotografii

iPhone 8, 7s, 7s Plus na rodzinnej fotografii

Zgodnie z oczekiwaniami, od kilku dni pojawiają się przecieki na temat nadchodzących iPhone’ów nowej generacji. Wszystko ma to związek z tym, że rozpoczęła się właśnie masowa produkcja iPhone 8, iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus. Na temat jubileuszowego modelu krążyły plotki, że zostanie on wprowadzony nieco później, ale wygląda na to, iż wszystkie trzy modele zobaczymy już we wrześniu.

Po raz kolejny do sieci trafi zdjęcia całej rodziny, ale tym razem wszystkich obok siebie. Daje to ogólny podgląd na wymiary urządzeń. iPhone 7S oraz 7S Plus zachowują rozmiary i proporcje swoich poprzedników. Natomiast iPhone 8 wydaje się nieco węższy od modelu 7S, ale również wyższy. Zmianą jest też szklany tył, który umożliwi zastosowanie bezprzewodowego ładowania. Niestety według wszelkich doniesień, ładowarka indukcyjna nie będzie dostępna w zestawie.

Niemal pewne jest, że iPhone 8 będzie miał pionowo ustawione aparaty z tyłu. Każdy przeciek wydaje się to potwierdzać. Na szczęście też, żaden z nowych iPhone’ów nie będzie miał skaner linii papilarnych na plecach.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz