iPhone SE z pojemnością 32 GB i 128 GB jeszcze w tym miesiącu?

iPhone SE z pojemnością 32 GB i 128 GB jeszcze w tym miesiącu?

W ubiegłym roku, na marcowej konferencji Apple zobaczyliśmy najmocniejszego smartfona z 4-calowym wyświetlaczem, którym jest iPhone SE. Na początku trudno dostępny był wariant z pojemnością 64 GB, ale w tym momencie ta opcja jest już powszechna. W sprzedaży jest również iPhone SE z pamięcią wbudowaną 16 GB. Urządzenie można kupić w czterech wariantach kolorystycznych, gdzie nowością względem innymch 4-calowych iPhone’ów jest kolor różowego złota.

Ciekawą sytuację zauważono w sieci sklepów Target, gdzie od momentu wprowadzenia na rynek iPhone 7, nie otrzymują oni nowych jednostek iPhone SE, co potwierdza jeden z pracowników tego sklepu. Mówi się również, że przy okazji konferencji, która ma odbyć się w tym miesiącu, Apple może zdecydować się na prezentację nowego wariantu pojemności, która miałaby wynieść 128 GB. Również wersja 16 GB ma zostać zastąpiona i zobaczymy iPhone SE 32 GB.

Nie ma na razie innych informacji (poza tą plotką), czy iPhone SE może zostać w jakikolwiek inny sposób zaktualizowany względem ubiegłorocznej wersji. Mówi się, że Apple zaprezentuje w tym miesiącu również trzy różne iPady Pro.

Źródło: MacRumors

Dodaj komentarz