Wybieramy akcesoria do swojego iPhone’a

Wybieramy akcesoria do swojego iPhone’a

iPhone’y to bezsprzecznie jedne z najpopularniejszych smartfonów. Nic więc dziwnego, że rynek akcesoriów do nich jest bardzo szeroki. Co wybrać  z tego grona? Jedne dodatki to absolutny must have, a inne są po prostu ciekawym gadżetem. Zobacz, które akcesoria do iPhone’a są warte uwagi. 

Etui – osłona zabezpieczająca Twój telefon

iPhone’y słyną z bardzo dobrych aparatów, wysokiej jakości wyświetlaczy i prostego w obsłudze oprogramowania. Jednak wraz z tymi cechami idzie także wysoka cena. Naprawa iPhone’a również nie należy do najtańszych. Dlatego warto zainwestować w akcesoria, które ochronią nasz telefon w trakcie upadku i przed różnymi innymi uszkodzeniami. Jakie etui wybrać? W ofercie marki Apple znajdziemy szeroki wybór etui dedykowanych do konkretnych modeli smartfonów. Te opakowania ochronne są wykonane z silikonu i wyłożone miękką wyściółką z mikrofibry. Dodatkowa warstwa materiału lepiej zabezpiecza telefon. Etui nie ślizga się w dłoni, jest przyjemne w dotyku i praktyczne. Jeśli więc szukasz idealnej budowy, to marka Apple wychodzi Ci naprzeciw. 

Co więcej, dedykowane etui ma wbudowane magnesy, które sprawiają, że opakowanie idealnie dopasowuje się do telefonu. Dzięki temu dodatkowi łatwiejsze staje się także ładowanie bezprzewodowe, gdyż nie musisz zdejmować obudowy. Takie etui nie tylko bardzo dobrze wygląda, ale również odpowiednio chroni urządzenie przed zadrapaniami i uderzeniami. 

Jak nie gubić rzeczy? Poznaj AirTaga

Wyobraź sobie sytuację: spieszysz się rano do wyjścia. Już chcesz wychodzić, ale nie możesz znaleźć telefonu, lub kluczy. W efekcie następne 15 minut spędzasz na poszukiwaniach zguby. Każdemu z nas chociaż raz taka sytuacja się przydarzyła, a niektórym całkiem regularnie. I właśnie, aby uniknąć takich, wypadów powstał AirTag. Co to jest? 

AirTag to dodatek, który pozwoli nam nad zapanowaniem nad tym, co mamy, a w szczególności nad kluczami, lub innymi niezbędnikami dnia codziennego. AirTaga możesz przyczepić do kluczy, torebki itp. Kiedy następnym razem będziesz ich szukał, możesz szybko znaleźć je z pomocą telefonu. AirTag zaznacza pozycję kluczy, którą sprawdzisz w aplikacji Znajdź. Co więcej, dzięki temu dodatkowi możesz także śledzić swoje inne urządzenia Apple, lub też sprawdzić, gdzie aktualnie znajdują się Twoi znajomi. Dzięki temu rozwiązaniu możesz również łatwo udostępnić im swoje położenie. Te dwa dodatki to must have przy iPhone’ach. Dzięki nim użytkowanie smartfonów będzie znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze dla urządzenia. 

Dodaj komentarz