Dlaczego etui sylikonowe są tak popularne?

Dlaczego etui sylikonowe są tak popularne?

Giętkie, przyjemne w dotyku, a przy tym bardzo tanie etui sylikonowe to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych kategorii pokrowców do telefonów. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów takich etui, od modeli w pełni transparentnych zaczynając, poprzez etui jednokolorowe, a na zdobionych atrakcyjnymi nadrukami, elastycznych case kończąc. Amortyzacja uderzeń i możliwość wykonywania kolorowych nadruków to główne z atutów tego typu pokrowców.

Ochrona telefonu

Podstawową funkcją każdego pokrowca na telefon jest zabezpieczenie cennego sprzętu przed jego przypadkowym zabrudzeniem i uszkodzeniem. Etui sylikonowe sprawdzają się w tej roli wręcz znakomicie. Elastyczny materiał zapewnia dobre dopasowanie pokrowca do telefonu i skutecznie izoluje go od świata zewnętrznego. Ubrany w sylikonowe etui telefon jest chroniony przed zanieczyszczeniami, ryzykiem porysowania obudowy i poważniejszymi uszkodzeniami. Tworzywo, z jakiego wykonuje się takie pokrowce, charakteryzuje się dużą elastycznością. W związku z tym ma zdolność do pochłaniania przynajmniej części siły uderzeń i wstrząsów, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprzętu, gdy telefon wyślizgnie się nam z dłoni lub przez przypadek uderzymy nim o twardą powierzchnię. Oferowane przez sklep caseroom.pl sylikonowe etui do telefonów prócz funkcji ochronnej, pełnią również funkcję estetyczną. Pomagają w zmianie wyglądu telefonu i lepszym jego dopasowaniu do indywidualnych upodobań konkretnego użytkownika.

Personalizacja telefonu

Dodatkową funkcją, jaką pełnią etui sylikonowe, zwłaszcza ich kolorowe, zdobione atrakcyjnymi nadrukami wersje, to możliwość modyfikacji oryginalnego wyglądu smartfona. W ofercie takich sklepów jak https://caseroom.pl znaleźć można etui przystosowane do daleko idącej personalizacji. Sklep oferuje możliwość nadrukowania na powierzchni wybranego modelu sylikonowego etui dowolnego rodzaju grafikę lub zdjęcie. Wystarczy wybrać ulubioną fotografię z własnej kolekcji lub skorzystać z katalogu grafik przygotowanych przez sklep, dostosować ich wygląd do własnych potrzeb i sfinalizować zamówienie. W ten sposób powstanie niepowtarzalne etui, którego w radykalny sposób odmieni wygląd telefonu.

Popularność etui sylikonowych to pochodna atrakcyjnego stosunku ceny do oferowanych przez nie właściwości. Takie pokrowce zapewniają wysoki poziom ochrony telefonu, jednocześnie, między innymi z pomocą takich sklepów jak caseroom.pl, pozwalają w szybki sposób odmienić jego wygląd. Wystarczy nadrukować na powierzchni pokrowca samodzielnie wykonaną fotografię, by nadać urządzeniu niepowtarzalny, pożądany przez siebie wygląd.

Dodaj komentarz