Którą pomoc drogową wybrać?

Którą pomoc drogową wybrać?

Zawsze kiedy na drodze zdarzy nam się awaria lub wypadek, czy to z naszej winy lub nie, jesteśmy w dużym stresie i czujemy silne emocje. Niestety, jest to coś, co przynajmniej raz (a zapewne nawet kilka razy) dotknie każdego kierowcę. Stłuczki i kolizje zdarzają się w ogromnych ilościach codziennie, a powodów może być wiele. Złe warunki atmosferyczne, nietrzeźwość kierowcy, brak należytej uwagi, wadliwy pojazd – długo można by wymieniać. Tak naprawdę nie jest kluczowe, jak doszło do samego wypadku. Większe znaczenie ma to, jak sobie z nim poradzimy. Podstawą jest dobrze dobrana pomoc drogowa Świecko Słubice, bowiem jeśli nie ma żadnych ofiar śmiertelnych ani osób poważnie poszkodowanych, naszym priorytetem będzie przede wszystkim usunięcie niesprawnego pojazdu z drogi.

Znajdź odpowiednią dla siebie ofertę

Obecnie różne firmy zajmujące się pomocą drogową mogą mieć bardzo zróżnicowane oferty. Pomoc drogowa 24h/7 Słubice to już nie tylko holowanie. Natrafić możemy chociażby na możliwość wymiany przebitego koła, dowozu paliwa czy nawet dostarczenia nam samochodu zastępczego. Bywa, że za pewną opłatą możemy także liczyć na wykonanie przez specjalistów drobnych napraw. Ponadto powinniśmy zwracać także uwagę na to, jakie opinie ma dana firma i jaki jest jej cennik. Nie chcemy w końcu zamówić lawety, tylko po to, aby przyjechał do nas niewykwalifikowany pracownik, spóźniony, w rozlatującym się pojeździe. W ten sposób stworzymy tylko zagrożenie dla innych uczestników drogi i potencjalnie zniszczymy sobie jeszcze bardziej auto. Podejrzanie tanie oferty albo firmy ze słabo wykonaną stroną internetową lub pozbawione jakichkolwiek opinii lepiej unikać.

Zobacz, czy nie możesz korzystać z darmowej pomocy drogowej

Jeśli masz wykupioną polisę AC, jest duża szansa, że masz prawo do darmowej pomocy drogowej nawet wtedy, kiedy wypadek nastąpił z twojej winy. Jest jednak szansa, że jeśli wybierzesz najdroższą możliwą ofertę, w późniejszym czasie twoja ubezpieczalnia nie będzie skłonna do zwrotu całości kosztów. Nie warto więc w takich przypadkach przesadnie oszczędzać, ale też nie powinniśmy niepotrzebnie przepłacać, licząc, że zostanie nam to zwrócone. Tanie i bezpieczne auto holowanie 24h Słubice jest jak najbardziej dostępne i nie trzeba go wcale daleko szukać. W przypadku holowania na terenie miejskim możemy spodziewać się rachunku w okolicach 150 złotych, jeśli zaś chodzi o tereny pozamiejskie stawki zwykle zaczynają się od powyżej złotówki za każdy przejechany kilometr.

Pomoc drogowa Świecko Słubice powinna być odpowiednio dobrana, tak, aby nie stracić pieniędzy i nie mieć potem jeszcze większych kłopotów.

Artykuł powstał we współpracy z firmą https://www.laweta-slubice.com.pl/.

Dodaj komentarz