8-calowy Cube iwork8 Ultimate z Windowsem 10 oraz Androidem 5.1 Lollipop

8-calowy Cube iwork8 Ultimate z Windowsem 10 oraz Androidem 5.1 Lollipop

Cube iwork8 Ultimate to kolejny ciekawy i niedrogi tablet, który działa zarówno na systemie Windows 10 jaki i na Androidzie 5.1 Lollipop. Jest to znakomite rozwiązanie dla ludzi lubujących się w obu systemach i wykorzystujących je w codziennych czynnościach. Mimo niewielkiej ceny urządzenie oferuje dobre parametry, które możemy zakupić w sklepach Gearbest oraz Everybuying. Oczywiście możemy wybrać też opcję z jednym systemem, którym będzie Windows 10. Warto dodać, że oba sklepy oferują darmową wysyłkę do Polski.

Pod maską tabletu Cube iwork8 Ultimate znajdziemy układ Intel Atom x5-Z8300 z 4-rdzeniowym procesorem o taktowaniu od 1.44 GHz do 1.84 GHz oraz zintegrowanym układem graficznym Intel HD. Chipstet wspomagany jest przez 2 GB pamięci RAM. 8-calowy wyświetlacz IPS ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Matryca iwork 8 jest wielopunktowa, co bardzo ułatwia pracę.

Pojemność baterii wynosi 3800 mAh. Swoje pliki możemy przechowywać w pamięci wewnętrznej, która wynosi 32 GB i możemy ją rozszerzyć za pomocą karty microSD. W tablecie Cube iwork8 Ultimate znajdziemy złącze microHDMI, dzięki czemu możemy podłączyć go do większego ekranu, a USB 2.0 z OTG umożliwi podłączenie urządzeń zewnętrznych jak np. klawiatura. Oferuje on także łączność Wi-Fi oraz Bluetooth. Oba aparaty mają 2 MP.

Dodaj komentarz