Aktualizacja Pokemon GO. Możliwość zmiany pseudonimu oraz powrót trybu oszczędzania baterii

Aktualizacja Pokemon GO. Możliwość zmiany pseudonimu oraz powrót trybu oszczędzania baterii

Gracze Pokemon Go, mam dla Was dobrą wiadomość od samego rana. Najpopularniejsza gra ostatnich tygodni dostała kolejną sporą aktualizację, zarówno na system Android jak i iOS. W App Store znajdziemy wersję wersji 1.3.0, a w Google Play 0.33. Listy zmian dla obu systemów operacyjnych jest w zasadzie taka sama z kilkoma różnicami.

Wśród najważniejszych zmian jest to, że na iOS przywraca tryb “oszczędzania baterii”. Dzięki tej funkcji, kierując telefon w dół wygaszony zostaje ekran, co pozwala na zaoszczędzenie baterii. Jeśli w pobliżu znajdzie się jakiś Pokemon nadal będziemy odczuwać wibrację. Niantic testuje również nową funkcję wykrywania Pokemonów w pobliżu. Zobacz jak zmienić nick w Pokemon GO.

Pełna lista zmian:

Dodano okno dialogowe, aby przypomnieć trenerom, że nie powinni grać w czasie podróży powyżej pewnej prędkości. Trenerzy muszą potwierdzić, że nie jadą, aby kontynuować grę. Naprawiono błąd, który uniemożliwiał zdobycie dodatkowych punktów XP za rzuty ”Nice,” ”Great,” oraz “Excellent”. Naprawiono nieprawidłowe wyświetlanie medali za osiągnięcia Dodano możliwość zmiany pseudonimu jeden raz. Dlatego warto zastanowić się przed zmianą Rozwiązano problemy z trybem oszczędzania baterii i ponownie włączono tę funkcję (iOS) Dodano wizualizacje liderów zespołu – Candela, Blanche i Spark Niantic testuje odmianę funkcji “Najbliższe Pokémony” na grupie użytkowników. Będą mogli on zobaczyć zupełnie nowy interfejs tej funkcji Dodanie funkcji “Sightings”, czyli Pokemonów, które były widziane w okolicy. Drobne poprawki tekstowe

Dodaj komentarz