94% – wytęż swój umysł

94% – wytęż swój umysł

Jeżeli jesteś fanem wszelkiego rodzaju łamigłówek i gier, które pozwolą rozwinąć logiczne myślenie to gra 94% jest stworzona dla ciebie. Gra posiada 54 poziomy, a w nich zestaw trzech pytań lub obrazków, do których musimy odgadnąć właśnie 94 procent odpowiedzi, które kojarzą się z fotografia lub zadanym pytaniem. Gra dostępna do pobrania za darmo w Google Play oraz App Store.

Niestety gra nie jest w języku polskim, ale znając chociażby podstawy angielskiego z łatwością poradzimy sobie z wszystkimi zadania. Oprócz języku rodem z wysp brytyjskich możemy podszkolić się z niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego. Pytania i fotografie są naprawdę wyszukane i wiele razy trzeba się nagłowić, aby dopasować odpowiednie słowo. Zasady gry przypominają mi te znane z Familiady. Na szczęście w 94% nie ma żenującego żartu prowadzącego, ale to moje subiektywne zdanie.

Każde ze słów jest punktowane inaczej, więc do uzyskania pożądanego wyniku może nieraz nam kilku procentów. Gra nie jest na czas. Dzięki płatnością w aplikacji możemy wykupić dodatkowe przywileje, czyli podpowiedzi, ale myślę, że lepsza zabawa jednak jest bez nich. Mogą być już ostatecznością, kiedy nie możemy przejść do następnego poziomu.

Pobierz:

Dodaj komentarz