6.5-calowy iPhone w przyszłym roku. Wszystkie modele z wcięciem na ekranie

6.5-calowy iPhone w przyszłym roku. Wszystkie modele z wcięciem na ekranie

Według raportu japońskiej firmy maklerskiej Nomura, który został przechwycony przez Business Insiders, w przyszłym roku Apple wyda trzy iPhone’y z wcięciem ja w modelu “X”. Tak więc przeciwnicy tego rozwiązania mogą czuć się zawiedzeni. Już jakiś czas temu mieliśmy takie plotki. Mówiły one również o tym, że dwa modele będą wyposażone w ekran OLED, a jeden będzie posiadał wyświetlacz LCD. Nadal jednak będzie wyposażone w Face ID i ma kosztować mniej, gdzie ceny będą zaczynać się od 650 dolarów i będzie posiadał pojedynczy aparat.

Jeden z nich będzie miał 5,8-calowy ekran OLED i będzie naturalnym następcą iPhone X. Natomiast drugi model z ekranem OLED będzie 6.5-calowym urządzeniem. Większy ma też obsługiwać dwie karty SIM. Z tyłu obu przyszłorocznych iPhone’ów może znaleźć się aparat TrueDepth.

Nomura dodaje, że tańszy model z 2018 roku będzie produkowany przez Pegatron i być może Wriston. Droższe iPhone’y będą montowane przez Foxconn, który jest jedynym producentem iPhone’a X.

Raport powstał na podstawie obserwacji badań łańcucha dostaw oraz własnych wniosków. Wszystko może oczywiście ulec zmianie. Dostawy nie będą sfinalizowane przed końcem pierwszego kwartału lub na początku drugiego kwartału 2018 roku.

Źródło: BusinessInsider, PhoneArena

Dodaj komentarz