5 gier z serii Grand Theft Auto w promocyjnych cenach w App Store

5 gier z serii Grand Theft Auto w promocyjnych cenach w App Store

Seria Grand Theft Auto jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej lubianych jakie kiedykolwiek powstały. Zapewne wiecie też, że w GTA można pograć na swoim urządzeniu mobilnym, co może być równie świetnym doświadczeniem. Obecnie, aż 5 tytułów dostępnych na tablety i smartfony jest dostępnych w promocji. Średnio każda z gier serii Grand Theft Auto jest tańsza o 60 % od ceny wyjściowej.

Samej specyfiki GTA nie będę przedstawiać, ponieważ jest to tak kultowa pozycja w świecie gier, że nie ma chyba osoby, która nie zna tej gry. Główną zaletą każdej z gier jest otwarty świat oraz fikcyjne odwzorowanie jednego z amerykańskich miast. Oczywiście możemy wykonywać misje i różne zadania, ale nikt nie zabroni nam jazdy po całej mapie i robieniu różnych dziwnych rzeczy.

Poniżej znajdziecie linki do pięciu różnych gier GTA do pobrania (kupienia) na iPhone’a i iPada z App Store:

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, obecna cena € 1,99 (70% obniżki) Grand Theft Auto: Chinatown Wars, obecna cena € 1,99 (60% obniżki) Grand Theft Auto: Vice City, obecna cena € 1,99 (60% obniżki) Grand Theft Auto III, obecna cena € 1,99 (60% obniżki) Grand Theft Auto San Andreas, obecna cena € 2,99 (57% obniżki). Niestety promocja nie obowiązuje w Google Play.

Dodaj komentarz