Android 7.0 Nougat na Galaxy S6 edge [ZDJĘCIA]

Android 7.0 Nougat na Galaxy S6 edge [ZDJĘCIA]

Przed weekendem pisałem, że Samsung wreszcie wypuścił aktualizację Android 7.0 Nougat dla Galaxy S6 oraz Galaxy S6 edge. Zaczęła ona trafiać na pierwsze jednostki w europejskich krajach i wkrótce powinna znaleźć się na wszystkich urządzeniach. Jest to aktualizacja, która przynosi sporo zmian dla flagowców z 2015 roku, które wcześniej pracowały na Androidzie Marshmallow. Mamy okazję zobaczyć jak wygląda to w przypadku aktualizacji brytyjskiego operatora Vodafone.

Waży ona 1.3 GB i jest dostępna w wersji OTA (ovet-the-air). Po instalacji wita nas przede wszystkim nowy interfejs użytkownika o nazwie Samsung Experience. Jest on bardziej przejrzysty od poprzednika, bardziej intuicyjny oraz przede wszystkim szybki. Kolory są bardziej stonowane, ikony bardziej zaokrąglone, a wygląd obszaru powiadomień bardziej czytelny.

Oprócz tego dodana zostaje usługa chmury Samsung Cloud, która zadebiutowała wraz z Galaxy Note 7 w ubiegłym roku. Dzięki niej możemy przechowywać tam swoje pliki oraz tworzyć kopię zapasową. Samsung oferuje 15 GB darmowej przestrzeni dla użytkowników Galaxy S6 i S6 edge. Aktualizacja Android 7.0 Nougat zawiera lutowe poprawki zabezpieczeń.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz