Czy wkrótce zobaczymy smartfon HTC Vive?

Czy wkrótce zobaczymy smartfon HTC Vive?

Vive to marka, która zapewne wielu kojarzy się z HTC, ale niekoniecznie ze smartfonami. Oczywiście wszyscy wiemy, że jest to gałąź firmy odpowiedzialna za wirtualną rzeczywistością. Niewykluczone też, że HTC będzie chciało użyć swojej marki, która została wypromowana za pomocą zestawu VR i wprowadzić również smartfon pod marką Vive.

Evan Blass opublikował film, w którym ukazane jest jak tajwańska firma chce zapewnić klientom więcej możliwości dostosowania swoich smartfonów, bez względu na markę za pomocą przeróżnych etui. Jeden z telefonów, które pojawiają się w filmie jest HTC Vive, ale do końca nie wiadomo czy jest to całkowicie nowe urządzenie, czy po prostu etui.

Może to działać na podobnej zasadzie jak Moto Maker, gdzie oferowane są różne rodzaje etui, które rozszerzają możliwości smartfonu np. o przenośny projektor, dodatkowy głośnik, czy baterię. Nie wiadomo jednak, kiedy nowe akcesoria mogą zostać zaprezentowany i czy nastąpi to na specjalnym wydarzeniu HTC w przyszłym tygodniu (12 stycznia).

HTC 2017? pic.twitter.com/ppONWlT5Mr

— Evan Blass (@evleaks) 8 stycznia 2017

Źródło: Evan Blass

Dodaj komentarz