Darmowe połączenia telefoniczne z aplikacją Primo!

Darmowe połączenia telefoniczne z aplikacją Primo!

Czy wiecie, że od czasu wykonania pierwszej rozmowy telefonicznej minęło już 140 lat?! W dzisiejszych czasach coraz rzadziej smartfony służą nam wyłącznie do dzwonienia. Teraz wolimy porozumiewać się za pomocą internetowych komunikatorów lub SMS’ów. Wolimy nawet często wykonywać rozmowy telefoniczne za pomocą komunikatorów co jest oczywiste ze względów finansowych. Połączenia za granicę może nas słono kosztować, dlatego wybieramy alternatywy dla tradycyjnych rozmów. Z pomocą przychodzi jednak aplikacja Primo.

Można jej używać do nawiązywania połączeń, wysyłania wiadomości SMS połączeń wideo, wysyłania plików i wielu innych. Nie jest to zaskoczenie, bo oferują to praktycznie wszystkie popularne komunikatory.

Primo jednak jest wyjątkowym komunikatorem daje możliwość wysyłania wiadomości i wykonywania połączeń nawet w tradycyjny sposób. Najważniejsze jest, że użytkownicy z 33 krajów otrzymają dodatkowy pakiet minut co miesiąc na połączenia telefoniczne. Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że na tej liście znajduje się również Polska.

Aplikację Primo można pobrać bezpłatnie z App Store lub Google Play. Dodatkowo jeżeli znajdujemy się w jednym z 65 krajów objętych siecią Primo możemy wykonywać połączenia bez konieczności łączenia z Internetem. Darmowe minuty możemy otrzymać również za zapraszanie znajomych. Więcej możecie poczyta w tym miejscu.

Dodaj komentarz