Darmowe etui (naklejka) od SlickWraps dla wielu modeli smartfonów!

Darmowe etui (naklejka) od SlickWraps dla wielu modeli smartfonów!

AKTUALIZACJA: Nie zauważyłem, że jest to naklejka promocyjna na telefon. Jednak nie zmienia to faktu, że jest ona bezpłatna (oprócz wysyłki). Nadal może ochronić nasz smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na dole przykład instalacji: https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=wjtSOpwhgqw

Jak ważne jest etui dla każdego posiadacza smartfonu wie doskonale każdy z nas. Często wydajemy na urządzenia bardzo duże kwoty i nie chcemy, aby zostało ono uszkodzone przez przypadek. Dlatego też każdy z nas decyduje się na zakup etui dla telefonu.

Producenci akcesoriów tworzą etui dla praktycznie każdego modelu, a wzorów jest cała masa. Często możemy też zaprojektować własne wzory. Jeżeli jednak komuś nie zależy na wyglądzie lub jest mu to obojętne to SlickWraps ma dla niego specjalną ofertę. Mianowicie jest to bezpłatne etui. Ponosimy jedynie koszt wysyłki. Do wyboru są też różne wzory(16), a więc być może znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie są oczywiście oznaczone logiem wspomnianego producenta. Ewidentnie, jak podkreśla nawet SlickWraps, jest to egzemplarz promocyjny. Ma to służyć zapoznaniu się z produktami tej marki.

Modele jakie znajdziemy to m. n. iPhone X, iPhone 7, Xiaomi Redmi Note 4, Huawei P9, HTC 10, Galaxy Note8, czy Galaxy S7 edge. Wysyłka do Polski kosztuje 3 dolary. Na jedno gospodarstwo domowe można zamówić tylko jedno etui.

Swoje etui od SlickWraps możesz zamówić w tym miejscu

Dodaj komentarz