Egg Timer – aplikacja od kanadyjskich farmerów

Egg Timer – aplikacja od kanadyjskich farmerów

Minutnik do jajek to już raczej relikt przeszłości. Chociaż spotykam jeszcze pojedyncze sztuki w sklepach branżowych lub hipermarketach, moim zdaniem lepszy rozwiązaniem będzie wykorzystanie właśnie tej aplikacji na smartony i tablety. Egg Timer to aplikacji stworzona w celach promocyjnych kanadyjskich farm. Korzystanie z niej to nie problem, ponieważ wystarczy znać podstawy języka angielskiego. Wszystko poza tym jest przedstawione w formie obrazków. Aplikacja dostępna w Google Play oraz App Store.

Egg Timer to w pełni konfigurowalny minutnik, ale nie tylko ponieważ zamieszone w aplikacji zostały dodatkowe funkcje i receptury jak odpowiednio przygotować jajko. Znajdziemy tu idealny przepis na jajko na twardo, sadzone lub jajecznicę wraz z timer, który możemy ustawić odpowiednio dla wielkości jajka. Czas dostosowuje także na podstawie tego jaką twardość chcemy osiągnąć. W aplikacji znajdziemy również setki przepisów specjalnie przygotowanych przez kanadyjskich rolników na wszelkie danie, gdzie składnikiem są jajka. Znajdziemy wiele wskazówek jak przygotowywać idealne potrawy jajeczne.

W niedawnej aktualizacji dodano również filmy instruktażowe jak przygotować idealne jajko. Mamy możliwość synchronizacji aplikacji ze stroną eggs.ca, gdzie znajdziemy także mnóstwo przepisów.

Dodaj komentarz