Ekstraklasa.TV – śledź naszą ligę

Ekstraklasa.TV – śledź naszą ligę

Ekstraklas.TV jest oficjalną aplikacją ekstraklasy. Znaleźć w niej możemy wszystkie bramki i skróty meczów Ekstraklasy oraz statystyki wszystkich drużyn i piłkarzy w niej występujących. Możemy śledzić za jej pomocą także relacje na żywo z każdego meczu. Aplikację znajdziemy w Google Play oraz App Store.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Jest to jedyna aplikacja, która jest legalnym źródłem wideo z bramkami i skrótami każdego meczu . Oczywiście wszystkie materiały są bezpłatne. Ekstraklasa.TV to również najświeższe informacje związane z ligowymi rozgrywkami w Polsce. Wiele informacji na temat kontrowersji meczowych, transferów, kontuzji, zawieszeń czy wiele ciekawych materiałów zza kulis oraz wywiadów z piłkarzami i trenerami.

Jasną rzeczą jest, że nie może w niej zabraknąć tabeli, rezultatów wszystkich kolejek, statystyk i klasyfikacji najlepszych strzelców. Podczas trwania meczu możemy śledzić relację na żywo prosto z ekranu urządzenia. Dostajemy najświeższe komentarze prosto z boiska. Aplikacja może nam także wysyłać powiadomienia push-up o najważniejszych wydarzeniach jak bramka czy zakończenie meczu.

Dodaj komentarz