Etui dla Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus potwierdzają ich konstrukcję?

Etui dla Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus potwierdzają ich konstrukcję?

Do tej pory pojawiały się już zdjęcia rzekomych etui dla Samsunga Galaxy S8, ale żaden z nich nie pasowało do wyglądu urządzenia, które udostępnił Evan Blass. Oczywiście teraz możemy zobaczyć nowe zdjęcia, które wydają się przedstawiać zdjęcia realnych etui dla pary Galaxy S8.

Na portalu Wiebo pojawiły się zdjęcia, które pokazują etui dla 5.7-calowego Samsunga Galaxy S8 oraz 6.2-calowego Samsunga Galaxy S8 Plus. Na ich prawdziwość może wskazywać dodatkowego wycięcie obok tylnego aparatu, które przeznaczone jest dla skanera linii papilarnych. Idealnie zgrywa się to ze zdjęciami, które ujrzały światło dzienne kilka dni temu, a warto wspomnieć, że Evan Blass bardzo rzadko się myli co do swoich przecieków.

Pozostaje jednak jedna kwestia, a mianowicie otwór na skaner jest mały i trudno będzie przyłożyć palec do czytnika, który niezbyt wystaje poza całą konstrukcję smartfonu. Na wyjaśnienie wszystkich spornych kwestii dotyczących wyglądu i specyfikacji flagowych modeli Galaxy S8 będziemy musieli poczekać do 29 marca. Wtedy nastąpi prawdopodobnie oficjalna premiera.

Dodaj komentarz