Galaxy S9 i S9+ na renderach i wideo, pokazane z każdej strony

Galaxy S9 i S9+ na renderach i wideo, pokazane z każdej strony

Praktycznie z każdym nowym urządzeniem bywa tak, że przed jego premierą wyciekają projekty CAD. Na ich bazie tworzone są rendery, które pokazują jak będzie wyglądał telefon. Towarzyszy temu tez film, który pokazuje smartfon z każdego kąta. Nie inaczej jest w przypadku Samsunga Galaxy S9 i S9+. Największe zmiany zachodzą z tyłu obu modeli.
Mniejszy Galaxy S9 posiada praktycznie identyczną bryłę jak jego poprzednik. Jednak układ skanera linii papilarnych zmienia się i zostaje umieszczony pod aparatem. Warto zaznaczyć, że jest tam pojedynczy aparat. Samsung najwyraźniej podąża śladami Apple i rozróżnia oba swoje modele ilością aparatów.
Przód wydaje się być niezmieniony względem Galaxy S8. Plotki głoszą bowiem, że górna i dolna ramka zostanie zmniejszona. Tu tego nie widzimy.
Z tyłu większego Galaxy S9+ łatwo dostrzec pionowo umieszczone obiektywy, a pod nimi czytnik linii papilarnych. W obu przypadkach pozostaje gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. https://youtu.be/yfhYRrIWQzcGalaxy S9 ma mierzyć 147,6 x 68,7 x 8,4 mm. To sprawia, że ​​jest o 1,3 mm krótszy, o 0,6 mm szerszy i 0.4 mm grubszy niż Galaxy S8. Wymiary S9 + to 157,7 x 73,8 x 8,5 mm, więc będzie o 1,8 mm krótszy, 0.4 mm szerszy i 0.4 mm grubszy niż S8+.

Dodaj komentarz