Etui Fuze dla iPhone 7 z gniazdem 3.5 mm oraz dodatkową baterią

Etui Fuze dla iPhone 7 z gniazdem 3.5 mm oraz dodatkową baterią

Fakt, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus nie są wyposażone w standardowe gniazda słuchawkowe 3.5 mm z pewnością uniemożliwi niektórym użytkownikom bezpośrednie podłączenie ulubionych słuchawek. Oczywiście w zestawie znajduje się przejściówka, ale są też inne sposoby, aby sobie z tym poradzić. Nie oznacza to też podłączenie standardowych słuchawek EarPods ze złączem Lighting czy kupno nowych właśnie z takim wejściem.

Fuze oferuje specjalne etui dla iPhone 7 i iPhone 7 Plus, które posiada wbudowany adapter z 3.5 mm na Lighting. Co więcej pozwoli również na jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie urządzenia, bez użycia dodatkowych przejściówek. Dodatkowo etui Fuze oferuje baterię 2400 mAh dla iPhone 7 i 3600 mAh dla iPhone 7 Plus. Jedyną wadą może być fakt, że nie jest pyło i kurzoodporne.

Normalnie etui Fuze będzie kosztować $ 69 i będzie dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, złotym, różowym i niebieskim. Jest to projekt crowdfunding na stronie Indiegogo. Fuze planuje wysyłkę etui dla wszystkich wpłacających pieniądze w grudniu tego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=XIvFrO5tajE

Źródło: Indiegogo, 9to5Mac

Dodaj komentarz