Facebook z nową reakcją, dostępną również w Polsce!

Facebook z nową reakcją, dostępną również w Polsce!

Pewnie wielu z Was zauważyło, że jakiś czas temu pojawiła się nowa reakcja w postaci kwiatka. Facebook wprowadził ją z okazji międzynarodowego Dnia Matki, który był obchodzony kilka dni temu(14 maja). W Polsce jednak to święto obchodzimy jutro, czyli 26 maja. Do tej pory w Polsce nie można było jej użyć, ale wszystko zmienia się dziś, być może ma to związek z jutrzejszym dniem, który jest wyjątkowy dla wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych.

Nowa reakcja w naszym kraju nazywa się “Dziękuję!” i można jej użyć w aplikacji mobilnej lub w wersji przeglądarkowej portalu społecznościowego. Do tej pory dostępne były jedynie reakcje: Lubię to!, Super, Ha ha, Wow, Przykro mi i Wrr. Teraz mamy do dyspozycji 7 reakcji, ale nie wykluczone, że “kwiatek” został wprowadzony czasowo i za kilka dni zniknie.

Rok temu również mogliśmy zaobserwować wprowadzenie nowej reakcji i również był to kwiatek, wtedy jednak w Polsce nie można było go użyć. Tym razem Facebook pomyślał również o polskich użytkownikach i mogą oni wyrazić swoją wdzięczność nową reakcją w postaci fioletowego kwiatka.

Dodaj komentarz