Huawei P10 Plus z maksymalną ilością 8 GB RAM?

Huawei P10 Plus z maksymalną ilością 8 GB RAM?

Huawei jak kilka innych firm przygotowuje się na coroczne targi MWC w Barcelonie, które odbędą się pod koniec lutego. Możemy się spodziewać, że podczas konferencji zobaczymy dwa nowe smartfony P10 oraz P10 Plus. Oba te urządzenia były obiektem kilku plotek i przecieków, ale na dobrą sprawę nie usłyszeliśmy nic konkretnego. Możemy być jednak pewni, że na rynku pojawi się kilka wariantów nadchodzącego flagowca. Najnowsza plotka mówi, że Huawei P10 Plus będzie miał aż 8 GB pamięci RAM.

Przeciek pochodzi od hiszpańskiego detalisty Phone House, który umieścił częściową specyfikację P10 Plus wraz z ceną. Oprócz tego ujawnia, że ten model będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz Full HD oraz chipset Kirin 960. Widzimy również, że telefon może mieć maksymalnie 512 GB pojemności. Może to oznaczać 256 GB pamięci wbudowanej oraz kolejne tyle uzyskane dzięki karcie microSD.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o pogłoskach, które mówią o podwójnym aparacie Leica. Na pokładzie działał będzie oczywiście Android 7.0 Nougat. Dużo mówi się też o zakrzywionym ekranie, ale nie możemy być również tego pewni. Połączenie 8 GB RAM oraz najnowszego chipsetu własnej produkcji – Kirin 960 będzie potrzebował dużej ilości energii, więc możemy spodziewać się pojemnej baterii.

Dziwić może tylko cena podana w dolarach, ponieważ w Hiszpanii obowiązuje inna waluta. Jednak według tego przecieku Huawei P10 Plus miałby kosztować ok. 3400 złotych. Dostępny ma być w trzech kolorach – złotym, srebrnym oraz czarnym.

Źródło: Phone House, AndroidHeadlines

Dodaj komentarz