Huawei prezentuje model Enjoy 7 Plus z Androidem 7.0 Nougat

Huawei prezentuje model Enjoy 7 Plus z Androidem 7.0 Nougat

Huawei jest jedną z tych firm, które wprowadzają ogromną ilość smartfonów z Androidem w każdym możliwym przedziale cenowym. Oczywiście sztandarowymi produktami są modele P10 oraz P10 Plus, ale od tego czasu pojawiło się kilka innych urządzeń i możemy być pewni, że pojawi się ich jeszcze więcej. Huawei przyjęło też ciekawą politykę, ponieważ niektóre smartfony są dostępne wyłącznie w wybranych regionach lub w każdym pod inną nazwą.

Najnowszym tworem jest model Enjoy 7 Plus, czyli średniej klasy smartfon z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie. Pojawił się on w rodzinnym kraju, a więc w Chinach i kosztuje trochę ponad 900 złotych. Możemy być niemal pewni, że pojawi się on także w innych krajach, ale nie wiadomo pod jaką nazwą.

Wewnątrz Enjoy 7 Plus znajdziemy chipset Snapdragon 435, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pojemności. Z tyłu znajduje się 12-megapikselowy aparat, a pod nim czytnik linii papilarnych. Z przodu znajdziemy aparat 8 MP. Huawei Enjoy 7 Plus to duży, 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, a jego bateria ma pojemność 4000 mAh. Wykonany jest z aluminium i będzie dostępny w kolorze białym.

Źródło: @Roland Quandt, PhoneArena

Dodaj komentarz